Mobil Yazılım Hizmetleri

image
image
image
image
image
image
Mobil Uygulama Yazılımı

Mobil Uygulama Yazılımı

Mobil Uygulama Web tabanlı, Masaüstü yada Mobil yazılım projelerinizde ihtiyaçlarınızı tam olarak belirlemek, beklentilerinizi karşılayan anahtar teslim projeler üretmek bizim uzmanlık alanımız.

Neler Yapıyoruz ?

Responsive Tasarım

Responsive Tasarım tüm ekran çözünürlüklerinde sorunsuz çalışan modern ve kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu, mevcut websitenizin içerikleri ile beraber tasarımın mobil cihazların tüm ekranlarına uyumlu hale getirilmesi, çalışması için cihazda internet bağlantısı olmak zorundadır. Native(Gerçek) Uygulamaya göre maliyeti daha düşüktür.

Veritabanı ile Entegreli Uygulamalar

Mysql, Mssql gibi veritabanları ile bağlantılı mobil uygulama arayüzleri ve yönetilebilir paneller üretiyoruz.

Native(Gerçek) Mobil Uygulama

Native uygulama, üzerinde çalıştığı platformun yazılımsal ve donanımsal olanaklarına doğrudan erişebilen, cihazın kendi ana platformu tarafından desteklenen bir dille yazılmış ve derlenmiş uygulamalardır.

Merak Edilenler

DehaSoft olarak mobil yazılım ve tasarım ekibimiz ile kurumsal şirketlerin operasyonlarını bu yeniçağa adapte edebilmelerine olanak sağlıyoruz. Sağladığımız çözümler ile şirketlere, üretkenliklerini ve verimliliklerini arttırmalarını, maliyetlerini düşürmelerini, zaman ve mekândan bağımsız olarak bilgiye ulaşabilmeleri konusunda yardımcı oluyoruz.

Mysql, Mssql gibi veritabanları ile bağlantılı mobil uygulama arayüzleri ve yönetilebilir paneller üretiyoruz. Ürettiğimiz mobil uygulamlar veritabanları ile entegreli olduğu içi datalarımızın güvenliği kriptolanmış şifreler ile güvenliği ön planda tutuyoruz

Uygulama planlaması öncelikle detaylı bir şekilde planlanıp ve o planlan algoritma çerçevesinde test ortamına aktarılır test aşamasında kontrol edildikten sonra yayınlanma sürecinde Google Play ve App Storeda yayınlanır.