Ürünlerimiz

Özel Yazılım Hizmeti

Dehasoft, birçok sektörde kendi oluşturduğu Özel Yazılım Paketleri ve sizlerden gelen talep üzerine oluşturabileceği Özel Yazılım hizmeti sunmaktadır. Her Sektördeki şirketin ihtiyaçları farklıdır. Paket program olarak ortaya sürülen yazılımların ihtiyaçları tam olarak karşılaması beklenemez. Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza yönelik Özel Yazılım hizmeti sunmaktadır. Bunun için gerekli analizleri yaparak, iş akışlarını planlıyor ve tasarlamaktadır. Böylece sizin programa uyum sağlamanızı değil, programın sizin taleplerinize uymasını sağlıyor.

Özel Yazılım Entegrasyonu

Dehasoft, birbirinden bağımsız markadaki programların API/XML vb. hizmetinden faydalanarak aralarında bağlantı kurmasını sağlayan özel yazılım entegrasyon çözümleri sunmaktadır. Veri girişi, rapor çekme, karşılaştırma ve rapor oluşturma gibi komplike işlemlere ihtiyaç duyan müşterilerine, bu farklı yazılımlardaki verileri birleştirmek ve kümülatif sonuçlar elde etmek için DehaSoft, özel yazılım entegrasyonu kapsamında kullandığınız programları birbirine entegre eder ve ihtiyaç halinde birbirleri ile senkronize çalışmalarını sağlar.

Mobil Uygulama

Dehasoft, iOS, Android ve Web platformunda çalışabilecek mobil uygulamalarımız ile arayüz tasarımından yazılıma kadar tam destek vererek hayalinizdeki mobil uygulamanızı hayata geçiriyoruz. Mobil Uygulama Web tabanlı, Masaüstü yada Mobil yazılım projelerinizde ihtiyaçlarınızı tam olarak belirleyip, beklentilerinizi karşılayan anahtar teslim projeler üretiyoruz.

Web Tasarım

Dehasoft olarak, internet sitenizin tasarım ve tanıtımını sıfırdan yapıyoruz. Sektörünüzdeki tüm firmaları geride bırakacak siteniz ile ilk sıralarda yer alabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Dehasoft, sesinizi güçlü bir şekilde duyurmanız için Kurumsal Kimlik adına A’dan Z’ye logo, marka tasarımı ve slogan gibi tüm tasarım elemanlarını hem dijital ortamda hem de hardcopy olarak oluşturuyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Dehasoft, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile içeriğinizi yeniden tasarlayarak uygun kelimeleri en uygun şekilde hierarşiyi sistematize ederek web sitenizin görünürlüğünü arttırmaktadır.